Anodizing

Anodizing yra serija su anoduota danga.

Anodavimas yra elektrocheminis procesas, kurio metu aliuminio paviršiuje sukuriamas labai stiprus atsparumas korozijai, suteikiantis metalui papildomas dekoratyvines ir apsaugines savybes. Anoduotos dangos naudojamos statyboje daugiau nei 50 metų, įvairiausiose klimato zonose. Per ilgą naudojimo laikotarpį anoduotos dangos įrodė, savo savybes tik iš geriausios pusės ir yra laikomos puikiausiu fasado sprendimu.
„BILDEX ANODIZING“ anoduotos dangos privalumai:
- didelis UV atsparumas;
- didelė apsauga nuo korozijos;
- anoduotas sluoksnis yra vientisas su metaliniu paviršiumi, todėl neįmanoma, kad atsiluptų ar įtrūktų;
- estetinės, dekoratyvinės, architektūrinės ir meninės dangos savybės;
- platus spalvų spektras, galimas matinis ir blizgus paviršius;
- didelis atsparumas įbrėžimams, trinčiai bei grafiti.

 
AN 8101 Copper 20 AN 8102 Copper 30 AN 8103 Bronze 30 AN 8104 bronze 85
AN 8105 Brite champagne AN 8106 Brite gold 20 AN 8107 Cooper 30 AN 8108 Cooper 50
AN 8109 Brite bronze 30 AN 8110 Brite bronze 85 AN 8111 Brushed bronze 30 AN 8112 Brushed bronze 85
AN 8113 Brushed gold 20 AN 8114 Brushed gold 40 AN 8115 Brushed cooper 30 AN 8116 Brushed cooper 50


BILDEX
Apie 13 metų „Bildex“ gamina aliuminio kompozito plokštes su prekiniu ženklu BILDEX ir FORMA. Bildex derina technologijas ir rinkodarą, investuoja į idėjas ir kokybę, nustato standartus ir sukuria naujas tendencijas. Prioritetas yra kokybė, todėl visas gamybos ciklas patvirtintas pagal ISO 9001.

BILDEX Aliuminio Kompozitas fasadams
BILDEX aliuminio kompozicinės plokštės yra daugiasluoksnė lakštinė medžiaga. Išorinis sluoksnis yra pagamintas iš aliuminio, o vidinis - iš polimerinio ir mineralinio užpildo, turinčio mechaninių savybių, atsparių liepsnai.
BILDEX aliuminio kompozito plokščių gamybai naudojami aliuminio lydiniai, kurie yra labai kieti ir atsparūs korozijai. Tai leidžia nustatyti mechanines plokštės savybes ir padaryti jas patvarias. Tinkamas pirminių komponentų pasirinkimas ir jų klijavimo technologija suteikia struktūrinį stiprumą ir tai yra raktas, leidžiantis gauti kokybišką produktą ir klientų pasitenkinimą.
Išorinė aliuminio kompozito plokštės pusė yra apsaugota dekoratyvine polimerine danga. Dangos tipas nustatomas atsižvelgiant į fasado reikalavimus, taip pat pagal projektuotojo nustatytus spalvinius sprendimus.
Didžioji dalis BILDEX plokščių gaminama su padengimu, kurio sudėtyje yra fluorintų dervų, kurios yra labai atsparios agresyviems aplinkos poveikiams. Aliuminio kompozito plokštės lengvai apdorojamos naudojant rankinius įrankius ir specialią įrangą.
Iš plokščių pagaminti produktai (elementai) turi palyginti mažą svorį ir didelį ilgaamžiškumą. BILDEX aliuminio kompozito plokštės, naudojamos ventiliuojamų fasadų konstrukcijai, turi patvirtinančius priešgaisrinius leidimus.
 

Dokumentai atsisiuntimui:


Techninė specifikacija


Katalogas

Turite klausimų                                                                                 
info@skalunas.lt | +370 699 30223