Chameleon

Chameleon dengtuose paviršiuose galite matyti stebuklingą spalvų pasikeitimą nuo baltos ir oranžinės, geltonos ir žalios iki violetinės, alyvos ar net tamsiai rudos spalvos atspalvių.
Su Chameleono padengimu, modernus aukšto pastato fasadas atsiskleidžia, tampa ryškus ir keičiantis spalvą. Nesvarbu, ar tai yra vasara, žiema, prieblanda, saulėtekis, saulėlydis, ar giedra, niūru, toli ar arti, jūs visada galite būti tikri, kad jūsų pastatas šiek tiek pakeitė spalvą, kaip chameleonas. „Chameleon“ serijos padengimas naudojamas su visų tipų „Bildex“ kompozicinėmis plokštėmis.
 
BC 1700 Blue chameleon BC 1701 Tropic chameleon BC 1702 Violet chameleon BC 1703 Gray chameleon
BC 1704 Gold chameleon BC 1705 Green chameleon BC 1706 Purple pearl BC 1707 Space turquise
BC 1708 Brigantine chameleon BC 1709 Tropical sunrise BC 1710 Blue pearl BC 1711 Strawberry
   
BC 1712 Viburnum chameleon BC 1713 Red pearl    


BILDEX FASADAI


BILDEX
Apie 13 metų „Bildex“ gamina aliuminio kompozito plokštes su prekiniu ženklu BILDEX ir FORMA. Bildex derina technologijas ir rinkodarą, investuoja į idėjas ir kokybę, nustato standartus ir sukuria naujas tendencijas. Prioritetas yra kokybė, todėl visas gamybos ciklas patvirtintas pagal ISO 9001.

BILDEX Aliuminio Kompozitas fasadams
BILDEX aliuminio kompozicinės plokštės yra daugiasluoksnė lakštinė medžiaga. Išorinis sluoksnis yra pagamintas iš aliuminio, o vidinis - iš polimerinio ir mineralinio užpildo, turinčio mechaninių savybių, atsparių liepsnai.
BILDEX aliuminio kompozito plokščių gamybai naudojami aliuminio lydiniai, kurie yra labai kieti ir atsparūs korozijai. Tai leidžia nustatyti mechanines plokštės savybes ir padaryti jas patvarias. Tinkamas pirminių komponentų pasirinkimas ir jų klijavimo technologija suteikia struktūrinį stiprumą ir tai yra raktas, leidžiantis gauti kokybišką produktą ir klientų pasitenkinimą.
Išorinė aliuminio kompozito plokštės pusė yra apsaugota dekoratyvine polimerine danga. Dangos tipas nustatomas atsižvelgiant į fasado reikalavimus, taip pat pagal projektuotojo nustatytus spalvinius sprendimus.
Didžioji dalis BILDEX plokščių gaminama su padengimu, kurio sudėtyje yra fluorintų dervų, kurios yra labai atsparios agresyviems aplinkos poveikiams. Aliuminio kompozito plokštės lengvai apdorojamos naudojant rankinius įrankius ir specialią įrangą.
Iš plokščių pagaminti produktai (elementai) turi palyginti mažą svorį ir didelį ilgaamžiškumą. BILDEX aliuminio kompozito plokštės, naudojamos ventiliuojamų fasadų konstrukcijai, turi patvirtinančius priešgaisrinius leidimus.


Dokumentai atsisiuntimui:


Techninė specifikacija


Katalogas

Turite klausimų                                                                                 
info@skalunas.lt | +370 699 30223