Scratch

„Scratch” Aliuminio kompozito padengimas  turi „subraižyto paviršiaus“ efektą.
BILDEX SCRATCH aliuminio kompozito plokštės yra novatoriškas modernaus dizaino ir architektūros sprendimas. Dėl unikalios BILDEX SCRATCH padengimo struktūros, pakeitus plokščių montavimo kryptį, galima pakeisti spalvos atspalvį. „BILDEX SCRATCH“ plokštės yra plačiai naudojamos vidaus ir lauko reklamoms, interjero dizainui, baldų gamybai ir mažmeninės prekybos įrangai, specialiųjų transporto priemonių vidaus apdailai, parodų stendų konstrukcijoms, pastatų ir fasadų įrengimui bei daugelyje kitų statybos ir gamybos sričių.

 
BS 1301 Purple BS 1302 Yellow BS 1303 Blue BS 1304 Green
 
BS 1306 Metallic BS 1307 Steely BS 1308 Gold  


BILDEX FASADAI
 

BILDEX
Apie 13 metų „Bildex“ gamina aliuminio kompozito plokštes su prekiniu ženklu BILDEX ir FORMA. Bildex derina technologijas ir rinkodarą, investuoja į idėjas ir kokybę, nustato standartus ir sukuria naujas tendencijas. Prioritetas yra kokybė, todėl visas gamybos ciklas patvirtintas pagal ISO 9001.

BILDEX Aliuminio Kompozitas fasadams
BILDEX aliuminio kompozicinės plokštės yra daugiasluoksnė lakštinė medžiaga. Išorinis sluoksnis yra pagamintas iš aliuminio, o vidinis - iš polimerinio ir mineralinio užpildo, turinčio mechaninių savybių, atsparių liepsnai.
BILDEX aliuminio kompozito plokščių gamybai naudojami aliuminio lydiniai, kurie yra labai kieti ir atsparūs korozijai. Tai leidžia nustatyti mechanines plokštės savybes ir padaryti jas patvarias. Tinkamas pirminių komponentų pasirinkimas ir jų klijavimo technologija suteikia struktūrinį stiprumą ir tai yra raktas, leidžiantis gauti kokybišką produktą ir klientų pasitenkinimą.
Išorinė aliuminio kompozito plokštės pusė yra apsaugota dekoratyvine polimerine danga. Dangos tipas nustatomas atsižvelgiant į fasado reikalavimus, taip pat pagal projektuotojo nustatytus spalvinius sprendimus.
Didžioji dalis BILDEX plokščių gaminama su padengimu, kurio sudėtyje yra fluorintų dervų, kurios yra labai atsparios agresyviems aplinkos poveikiams. Aliuminio kompozito plokštės lengvai apdorojamos naudojant rankinius įrankius ir specialią įrangą.
Iš plokščių pagaminti produktai (elementai) turi palyginti mažą svorį ir didelį ilgaamžiškumą. BILDEX aliuminio kompozito plokštės, naudojamos ventiliuojamų fasadų konstrukcijai, turi patvirtinančius priešgaisrinius leidimus.


Dokumentai atsisiuntimui:


Techninė specifikacija


Katalogas

Turite klausimų                                                                                 
info@skalunas.lt | +370 699 30223