BILDEX

Apie 13 metų „Bildex“ gamina aliuminio kompozito plokštes su prekiniu ženklu BILDEX ir FORMA. Bildex derina technologijas ir rinkodarą, investuoja į idėjas ir kokybę, nustato standartus ir sukuria naujas tendencijas. Prioritetas yra kokybė, todėl visas gamybos ciklas patvirtintas pagal ISO 9001.

Aliuminio Kompozitas fasadams BILDEX yra daugiasluoksnė lakštinė medžiaga. Išorinis sluoksnis yra pagamintas iš aliuminio, o vidinis - iš polimerinio ir mineralinio užpildo, turinčio mechaninių savybių, atsparių liepsnai.
BILDEX aliuminio kompozito plokščių gamybai naudojami aliuminio lydiniai, kurie yra labai kieti ir atsparūs korozijai.
Išorinė aliuminio kompozito plokštės pusė yra apsaugota dekoratyvine polimerine danga. Dangos tipas nustatomas atsižvelgiant į fasado reikalavimus, taip pat pagal projektuotojo nustatytus spalvinius sprendimus. Didžioji dalis BILDEX plokščių gaminama su padengimu, kurio sudėtyje yra fluorintų dervų, kurios yra labai atsparios agresyviems aplinkos poveikiams. Aliuminio kompozito plokštės lengvai apdorojamos naudojant rankinius įrankius ir specialią įrangą.
Iš plokščių pagaminti produktai (elementai) turi palyginti mažą svorį ir didelį ilgaamžiškumą. BILDEX aliuminio kompozito plokštės, naudojamos ventiliuojamų fasadų konstrukcijai, turi patvirtinančius priešgaisrinius leidimus.

Įgyvendinti projektai

Peržiūrėti
Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223

Standartinis PVDF padengimas

PVDF padengimo pagrindas yra polivinilidenfluorido derva (Kynar 500 arba Hylar 500) kartu su akrilo polimero dervomis. Padengtas valcuotų medžiagų išorinis paviršius yra lygus,
vienodai padengtas be juostelių ir burbuliukų, smulkių porų ar kitų defektų. Jis labai atsparus didelioms temperatūrų apkrovoms ir temperatūriniams smūgiams.
Atsparus temperatūrai nuo –60 ° C iki + 120 ° С. Padengimui būdingas didelis atsparumas drėgmei ir UV spinduliams.

ANODIZING

"ANODIZING“ anoduotos dangos privalumai: - UV atsparumas; apsauga nuo korozijos; anoduotas sluoksnis yra vientisas su metaliniu paviršiumi, todėl neįmanoma,
kad atsiluptų ar įtrūktų; platus spalvų spektras, galimas matinis ir blizgus paviršius; didelis atsparumas įbrėžimams, trinčiai bei grafiti.

SPARK

Šiuolaikiniame pasaulyje trūksta ryškumo. Yra pilkų gatvių ir pilkų namų, bet tai gali būti netikėtai pakeičiama ryškiomis ir spalvingomis spalvomis.
„Spark“ serijos padengimas naudojamas visų tipų „Bildex“ kompozicinėms plokštėms.

GLANCE

Tai blizgus padengimas, turinti šiuolaikišką, rafinuotą ir išskirtinę išorę, kuri suteikia bet kokiam projektui ar architektūriniam dizainui ryškesnį vaizdą.
Jis buvo sukurtas dėl padidėjusio populiarumo blizgiems paviršiam, naudojamiems interjero dizaine, vidaus ir lauko reklamose bei fasado apdailoje.

CHAMELEON

Chameleon dengtuose paviršiuose galite matyti stebuklingą spalvų pasikeitimą nuo baltos ir oranžinės, geltonos ir žalios iki violetinės, alyvos ar net tamsiai rudos spalvos atspalvių.
Su Chameleono padengimu, modernus aukšto pastato fasadas atsiskleidžia, tampa ryškus ir keičiantis spalvą.

EWIGOL

NACRE

Nacre spalvų paletė padės jums sukurti fasadą kaip iš tikrų perlų, kuris sujungia jo vidinį gylį ir blizgesį su rafinuotu ir įtikinamu Nacre perlamutru.

SCRATCH

Scratch aliuminio kompozito padengimas  turi „subraižyto paviršiaus“ efektą.
Dėl unikalios BILDEX SCRATCH padengimo struktūros, pakeitus plokščių montavimo kryptį, galima pakeisti spalvos atspalvį.

WOOD

Medžio struktūra yra natūralus, unikalus raštas, sukurtas medžio gijų per visą medžio gyvavimo laikotarpį.

GRAPHICS ART

WOOD ART

METAL ART

STONE ART