Ardonit

Ardonit

Dėl savo lygaus ir kokybiško paviršiaus apdirbimo, „Ardonit“ fibrocemento plokštelės yra puikus pasirinkimas Jūsų fasado apdailai.
Matoma pusė ir kraštai yra nudažyti dvigubu dažų sluoksniu ir aplinką tausojančia danga, o galinė pusė vienu dažų sluoksniu su papildomomu dervų sluoksniu. Tokiu būdu plokštelės gauna geriausią apsaugą nuo vandens absorbcijos. Be to, jos yra lengvos, lengvai montuojamos ir tvirtos. Dvigubas presavimas taip pat užtikrina didelį tankio lygį ir tokiu būdu išskirtinį tvirtumą.
„Ardonit“ plokštelės yra įvairių dydžių ir spalvų, su tiesiais ir / arba nupjautais kampais.


 

Blue black No 336
 
Iron grey No360 Manganese Brown No 353

Natural grey No 150
 
Quartz grey No 365 Terracotta No 340SVK fibrocementinės plokštelės fasadams
 
Ardonit ir Montana, tai presuotos plokštelės, gaminamos įvairių matmenų (40x24, 40x27, 40x40, 30x45, 30x60 cm). Tai itin praktiškas, nebrangus ir lengvai įgyvendinamas sprendimas tiek fasadų , tiek stogų apdailai. Plokštelių paviršius dengiamas dviem sluoksniais akrilinių (atsparūs UV) dažų, o nugarinė pusė impregnuojama poras užpildančiu apsauginiu sluoksniu. Ardonit (lygus paviršius) plokštelės turi penkis atspalvius. Fasadai gali būti dengiami įvairiais raštais.
 
Ardonit ir Montana apdaila apsaugo pastatus nuo rūgštinio lietaus, atmosferinių teršalų ir ekstremalių lauko sąlygų poveikio. Be to, dvigubas paviršiaus dengimas akriliniais dažais padaro dangą ypač atsparią nuo samanų ir kitų mikroorganizmų plitimo!
 
Natūralumas,ekologiškumas paviršiaus dengimui naudojami vandens pagrindu pagaminti dažai. Taigi, nenaudojamos agresyvios aplinkai medžiagos!
 


Dokumentai atsisiuntimui:


Techninė specifikacija


Katalogas

Turite klausimų                                                                                 
info@skalunas.lt | +370 699 30223