Montana

Montana

„Montana“ plokštelės sujungia autentišką natūralaus skalūno išvaizdą su visais fibrocemento privalumais. Dėl savo tekstūrinio paviršiaus ir “apkramptytų” kraštų garantuoja autentišką stogą ir fasadą. Montana plokštelės gaminamos iš dvigubo presavimo fibrocemento. Jos yra labai tikslių matmenų, priešingai nei natūralaus skalūno plokštelės, kurios nėra iš anksto surūšiuojamos pagal spalvą ir formą.
„Montana“ plokštelės yra dviejų spalvų "Blue Black" ir "Welsh Blue". Jos yra gaminamos su dvigubu, ekologišku padengimu ant matomos pusės ir kraštų, o vandeniui atsparus dažų ir dervų sluoksnis ant galinės pusės. Be to, kiekviename dažų sluoksnyje yra samanoms atsparių elementų. „Montana“ plokštelės yra lengvos, tvirtos ir lengvai montuojamos.

 

 
Blue black No 336 Welsh blue No 347
 

SVK fibrocementinės plokštelės fasadams
 
Ardonit ir Montana, tai presuotos plokštelės, gaminamos įvairių matmenų (40x24, 40x27, 40x40, 30x45, 30x60 cm). Tai itin praktiškas, nebrangus ir lengvai įgyvendinamas sprendimas tiek fasadų , tiek stogų apdailai. Plokštelių paviršius dengiamas dviem sluoksniais akrilinių (atsparūs UV) dažų, o nugarinė pusė impregnuojama poras užpildančiu apsauginiu sluoksniu. Ardonit (lygus paviršius) plokštelės turi penkis atspalvius. Fasadai gali būti dengiami įvairiais raštais.
 
Ardonit ir Montana apdaila apsaugo pastatus nuo rūgštinio lietaus, atmosferinių teršalų ir ekstremalių lauko sąlygų poveikio. Be to, dvigubas paviršiaus dengimas akriliniais dažais padaro dangą ypač atsparią nuo samanų ir kitų mikroorganizmų plitimo!
 
Natūralumas,ekologiškumas paviršiaus dengimui naudojami vandens pagrindu pagaminti dažai. Taigi, nenaudojamos agresyvios aplinkai medžiagos!
 


Dokumentai atsisiuntimui:


Techninė specifikacija


Katalogas

Turite klausimų                                                                                 
info@skalunas.lt | +370 699 30223