Fibrocementinės plokštelės Montana ir Ardonit


SVK fibrocementinės plokštelės stogams

Ardonit ir Montana, tai presuotos plokštelės, gaminamos įvairių matmenų (40x24, 40x27, 40x40, 30x45, 30x60 cm). Tai itin praktiškas, nebrangus ir lengvai įgyvendinamas sprendimas stogų apdailai tiek renovuojant senus pastatus, tiek naujos statybos, individualios ir komercinės paskirties pastatams. Plokštelių paviršius dengiamas dviem sluoksniais akrilinių (atsparūs UV) dažų, o nugarinė pusė impregnuojama poras užpildančiu apsauginiu sluoksniu. Ardonit (lygus paviršius) plokštelės turi penkis atspalvius. Stogai gali būti dengiami įvairiais raštais.
 
Ardonit ir Montana, stogų apdaila apsaugo pastatus nuo rūgštinio lietaus, atmosferinių teršalų ir ekstremalių lauko sąlygų poveikio. Be to, dvigubas paviršiaus dengimas akriliniais dažais padaro dangą ypač atsparią nuo samanų ir kitų mikroorganizmų plitimo!
 
Natūralumas,ekologiškumas paviršiaus dengimui naudojami vandens pagrindu pagaminti dažai. Taigi, nenaudojamos agresyvios aplinkai medžiagos!

Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223

Ardonit

Matoma pusė ir kraštai yra nudažyti dvigubu dažų sluoksniu ir aplinką tausojančia danga, o galinė pusė vienu dažų sluoksniu su papildomomu dervų sluoksniu.
Tokiu būdu plokštelės gauna geriausią apsaugą nuo vandens absorbcijos.

Montana

"Montana" dėl savo tekstūrinio paviršiaus ir “apkramptytų” kraštų garantuoja autentišką stogą ir fasadą.