SVK fibrocementinės plokštelės stogams

SVK (Belgija) fibrocementinių plokštelių gama itin didelė! Tai puiki alternatyva natūraliam akmeniui, jeigu norite platesnės spalvų gamos.
Itin praktiškas, nebrangus ir lengvai įgyvendinamas sprendimas stogų apdailai tiek renovuojant senus pastatus, tiek naujos statybos, individualios ir komercinės paskirties pastatams. Plokštelių paviršius dengiamas dviem sluoksniais akrilinių (atsparūs UV) dažų, o nugarinė pusė impregnuojama poras užpildančiu apsauginiu sluoksniu. Stogai gali būti dengiami įvairiais raštais.

Šios fibrocementinės plokštelės bei plokštės itin patvarios ir kokybiškos:
- dvigubas dažų sluoksnis dengiamas priekinėje plokštelės pusėje bei jos kraštuose;
- cementinės plokštelės džiovinamos kambario temp. 28 paras, taip plokštelės įgyja geriausias įmanomas betono savybes;
- suteikiama 40 metų garantija dažams;
- atsparumas UV spinduliams ir itin lygus paviršius, prie kurio mažiau "kimba" nešvarumai.
 
Ardonit ir Montana, stogų apdaila apsaugo pastatus nuo rūgštinio lietaus, atmosferinių teršalų ir ekstremalių lauko sąlygų poveikio. Be to, dvigubas paviršiaus dengimas akriliniais dažais padaro dangą ypač atsparią nuo samanų ir kitų mikroorganizmų plitimo!
 
Natūralumas,ekologiškumas paviršiaus dengimui naudojami vandens pagrindu pagaminti dažai. Taigi, nenaudojamos agresyvios aplinkai medžiagos!

Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223

Ardonit

Matoma pusė ir kraštai yra nudažyti dvigubu dažų sluoksniu ir aplinką tausojančia danga, o galinė pusė vienu dažų sluoksniu su papildomomu dervų sluoksniu.
Tokiu būdu plokštelės gauna geriausią apsaugą nuo vandens absorbcijos.

Montana

"Montana" dėl savo tekstūrinio paviršiaus ir “apkramptytų” kraštų garantuoja autentišką stogą ir fasadą.