***

Gamintojas CALVADO pristato unikalias natūralaus medžio grindis, iš klasikinių (ąžuolas, uosis ir kt.) ir egzotinių (Sucupira, Teak, Wenge, Merbau ir kt.) medienos rūšių, bei plačią paviršiaus/dėvimojo sluoksnio apdirbimo gamą. Grindys - toks paprastas ir neemocionalus žodis slepia neįprastą, savitą meno rūšį. Grindys yra kertinis, darantis didžiausią įtaką kiekvienų namų interjerui, elementas. Todėl gamintojo tikslas yra sukurti unikalias grindis, kurios bus kiekvieno kambario pagrindiniu elementu nepriklausomai nuo to ar tai šeimos namai, ar didelės įmonės būstinė.
**Ypatingas gamintojo išskirtinumas bei privalumas yra tame, kad pasitelktos technologijos leidžia sukurti grindų vientisumo efektą, dėl neįprastai didelių gaminamų parketo lentų matmenų: iki 0,4 m pločio ir 10 m ilgio. Įspūdingi dydžiai pasako apie gamintojo plačias galimybes bei profesionalumą.**
Tiems, kuriuos vilioja egzotinės medienos rūšys, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad veikiamos intensyvios šviesos, jos palaipsniui keičia spalvą, kol maždaug vienerių metų bėgyje įgauna savo tikrąjį atspalvį. Tai yra natūralus procesas, būdingas visai egzotinei medienai. Todėl gavus naują parketą teks palaukti, kol jis įgaus tokį atspalvį, kokį matėte ekspozicijoje.
Parketo ilgis priklauso nuo kolekcijos ir medienos tipo, plotis gali varijuoti nuo 160 mm iki 380 mm, o lentos storį sudaro 16 mm faneros sluoksnis ir 4 mm dėvimasis vientiso medžio sluoksnis.

Failai atsisiuntimui

Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223

SPALVŲ PALETĖ