SVK fibrocementinės plokštelės fasadams

SVK (Belgija) fibrocementinių plokštelių gama itin didelė! Tai puiki alternatyva natūraliam akmeniui, jeigu norite platesnės spalvų gamos.

Itin praktiškas ir lengvai įgyvendinamas sprendimas fasadų apdailai tiek renovuojant senus pastatus, tiek naujos statybos individualios ir komercinės paskirties pastatams.

Šios fibrocementinės plokštelės bei plokštės itin patvarios ir kokybiškos:
- dvigubas dažų sluoksnis dengiamas priekinėje plokštelės pusėje bei jos kraštuose;
- cementinės plokštelės džiovinamos kambario temp. 28 paras, taip plokštelės įgyja geriausias įmanomas betono savybes;
- suteikiama 40 metų garantija dažams;
- atsparumas UV spinduliams ir itin lygus paviršius, prie kurio mažiau "kimba" nešvarumai.

Taip pat galimos ir didelio formato fasadinės plokštės Ornimat (3070x1220x8 mm), Colormat (3050x1220x8 mm; 2500x1220x8 mm) ir Puro Plus (Kalibruotas: 3070x1220x8 mm; 2520x1220x8 mm, Nekalibruotas: 3085x1235x8 mm; 2535x1235x8 mm).

Įgyvendinti projektai

Peržiūrėti
Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223

COLORMAT

Colormat plokštės gamybos metu yra nudažomos per visą tūrį. Po terminio apdirbimo, spalvotos plokštės yra šlifuojamos, kad būtų galima pasiekti unikalų ir žaismingą efektą.

COLORMAT BANDO

„Colormat Bando“ fibrocemento fasado plokštės yra 3-D efekto. 2 mm gylio grioveliai suteikia fasado plokštėms naują dimensiją. Šios fasadų plokštės suteikia dinamišką jausmą jūsų fasadui.

DECOBOARD

Decoboard fibrocemento fasadinės plokštės yra idealus sprendimas naujoms konstrukcijoms ir renovacijai.
Plokštės gaminamos ne tik iš pačių geriausių žaliavų, bet taip pat yra padengiamos 3 sluoksniais UV spinduliams atspariais akriliniais dažais.

DECOBOARD PURE

Plokštėms suteikiama skaidri arba pusiau permatoma apdaila, kad būtų pasiektas subtilus, natūralaus akmens įvaizdis!

ORNIMAT

Ornimat fibrocemento fasadinės plokštės sujungia estetiką ir kokybę į amžiną ir patvarų produktą.
Supjaustytos pagal pageidaujamą dydį, atveria begalines kūrybines galimybes. Jūs nusprendžiate dėl matmenų ir formų.

PURO PLUS

Puro Plus – Natūrali fibrocemento išvaizda. Gaminama dviejų standartinių dydžių. Puro Plus fasadinė plokštė yra šiek tiek šlifuota ir neturi padengimo.
Tei reiškia, kad grynas fibrocementas yra matomas. Tai suteikia natūralią išvaizdą ir pojūtį.

ARDONIT

Dėl savo lygaus ir kokybiško paviršiaus apdirbimo, „Ardonit“ fibrocemento plokštelės yra puikus pasirinkimas Jūsų fasado apdailai.
Matoma pusė ir kraštai yra nudažyti dvigubu dažų sluoksniu ir aplinką tausojančia danga, o galinė pusė vienu dažų sluoksniu su papildomomu dervų sluoksniu.

MONTANA

„Montana“ plokštelės sujungia autentišką natūralaus skalūno išvaizdą su visais fibrocemento privalumais. Dėl savo tekstūrinio paviršiaus ir “apkramptytų” kraštų garantuoja autentišką stogą ir fasadą.
Montana plokštelės gaminamos iš dvigubo presavimo fibrocemento. Jos yra labai tikslių matmenų, priešingai nei natūralaus skalūno plokštelės, kurios nėra iš anksto surūšiuojamos pagal spalvą ir formą.