LIMESTOUN LAIPTAI

KALKAKMENIS LIMESTOUN, tai akmuo, kuris žmonijos istorijoje įsiamžino prabangiausiuose statiniuose: pilys, karališki rūmai, vilos. Kalkakmenio yra visame pasaulyje ir labai skirtingo tiek atspalviu, tiek raštu, tiek ir techninėmis savybėmis. Mes tiekiame kalkakmenį iš Bulgarijos kalnų. Jo švelnus dramblio kaulo atspalvis ir ypatingai geros techninės savybės praturtina mūsų kraštą puikiais architektūriniais projektais ir puošia namų interjerus šviesaus akmens grindimis, laiptais bei sienomis. 

Ko gero, kiekvienas esame matę natūralaus akmens laiptus. Iš karto mūsų vaizduotėje iškyla elegantiški, grakščių formų XVIII a. pastato laiptai. Būtent XVIII a. viduryje laiptų gamyboje atsirado elegantiškos formos ( pvz. pakopos su užapvalintu kantu). Bet kasdienybėje dažniau sutiksime paprastesnius, iš atskirų stačiakampio formos pakopų suręstus laiptus. 

Natūralus akmuo yra puikus pasirinkimas tiek interjero, tiek architektūros, tiek ir kraštovaizdžio formavimui. Jis atsparus laikui, gamtos stichijoms ir yra palikimas ateities kartoms. Jis sujungia struktūrinį vientisumą su įvairiomis tekstūromis, bei žemės spalvų paletėmis. Natūralus akmuo peržengia populiarias madų ribas. Jokia kita statybinė medžiaga neprilygsta jo grožiui, tvirtumui ir ilgaamžiškumui.

Įgyvendinti projektai

Peržiūrėti
Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223

LAIPTŲ PAKOPŲ VARIANTAI