***

“FLAMINGO PARKET” yra Olandijos gamintojas, užsiimantis parketo gamyba ir prekyba nuo 1967 m. Tai šeimos verslo tipo gamintojas, sukaupęs ir puoselėjantis ilgalaikę patirtį bei tradicijas, siūlantis savo klientams bekompromisę kokybę ir abejingų nepaliekantį dizainą. Ypatingą klientų susižavėjimą pelnė gamintojo kolekcijos: „ RAFTWOOD“ ir „ PATINA“.
RAFTWOOD kolekcijos parketą sudaro 12 mm storio beržo faneros pagrindas ir 4 mm dėvimasis ąžuolo sluoksnis, suteikiantis grindims tvirtumo ir natūralumo. Kolekcijoje 10 nuostabių ąžuolo atspalvių, kuriuos sukūrė dizaineriai įkvėpti gamtos, žemės spalvų.
PATINA kolekcija yra išskirtinė savo turtingu paviršiumi. Dizaino idėjų pasiimta iš „Country“ stiliaus. Grindų danga primena miestiečių išsiilgtą „kaimo“ stilių, kuris suteikia interjerui jaukumo ir natūralumo, juntamas tikrumo dvelksmas, pabrėžiamas originalumas, derinant kaimui būdingą grubumą su miestui būdingu preciziškumu.
PATINA kolekcijos parketą sudaro 12 mm storio beržo faneros pagrindas ir 4 mm dėvimasis ąžuolo sluoksnis, suteikiantis grindims tvirtumo ir natūralumo. Kolekcijoje yra 10 įspūdingų ąžuolo atspalvių, kurių pavadinimuose slypi kolekcijos koncepcija – natūralus, laiko paženklintas nusidėvėjimas.
Parketas tinkamas montuoti ant šildomų grindų!

Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223

PATINA COLLECTION

Galimas plotis: 140 mm/ 180 mm/ 220 mm
Ilgis: 1700 – 2270 mm (gali būti trumpesnių)
Storis: 16 mm
Ąžuolas
 

RAFTWOOD COLLECTION

Galimas plotis: 140 mm/ 180 mm/ 220 mm
Ilgis: 1700 – 2270 mm (gali būti trumpesniu)
Storis: 16 mm
Ąžuolas