KAIP PLAUTI SKALŪNO STOGĄ?Gerai įrengtas stogas gali tarnauti dešimtmečius ar net amžius. Skalūnas - ilgaamžis, tvirtas, nuosėdinis akmuo, tačiau svarbiausia, natūralus ir unikalus produktas.
 
Kiekviena plokštelė unikali ir šiek tiek skiriasi nuo kitų savo estetinėmis savybėmis. Natūralus akmuo yra gyvas, žaismingas ir prisitaikantis prie aplinkos.
 
Kaip ir su visomis medžiagomis naudojamomis lauke, ant stogo gali susidaryti atmosferos dulkių sankaupos, apaugimas samanomis, ar spalvos pokyčiai.  Purvas bei augalai gali būti lengvai nuplaunami, nes jų šalinimui puikiai tinka mechaniški metodai.

Plovimo aukštu slėgiu turėtų užtekti didžiajai daliai atvejų, tačiau prieš atliekant plovimą šiuo būdu, įsisavinkite kelis dalykus.
 
Pirmiausia, atsargiai judėkite ant stogo. Skalūno stogai nėra skirti vaikščioti. Tik specializuoti stogų dengėjai žino, kaip padaryti nepažeidžiant skalūno plokštelių.
 
Antra, negalima plauti stogo iš apačios į viršų, nes taip visos apnašos, kartu su vandeniu, pateks po stogu. Šie patarimai gali atrodyti parasti, tačiau dažnu atveju į juos neatkreipiama pakankamai dėmesio. 

Failai atsisiuntimui

Turite klausimų info@skalunas.lt | +370 699 30223